Фільтр-подовжувач Logan SFG3-3
![]() |
Logan SFG3-3 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logan 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logan SFG3-3
Усі ціни 14 →LOGAN SFG3-3 | 239 грн. |
Мережевий фільтр 3хSchuko з вимикачем та заземленням 3 м Logan SFG3-3 | 254 грн. |
| 239 грн. |
Logan 3 розетки 3m (SFG3-3) 3розетки3m(SFG3-3) | 299 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Logan SFG3-3
| Ціни на Logan SFG3-3 |
|---|---|---|---|---|
| Logan SFG3-1.8 | від 189 грн. | 9 пропозицій | ||
| Logan SFG3-3 | від 239 грн. | 15 пропозицій | ||
| Logan SFB3-3 | від 219 грн. | 13 пропозицій | ||
| Logan SFB3-5 | від 289 грн. | 4 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →