Молокоотсос Lovi 50/070
Lovi 50/070 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lovi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lovi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lovi 50/070
Все цены 7 →Молоковідсмоктувач Lovi Expert 3D Pro електричний (50/030 exp) | 7 499 грн. |
Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pro (50/070exp) | 6 556 грн. |
Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pro (50/070exp) 50/ | 6 053 грн. |
Lovi Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pro (50/070exp | 6 053 грн. |
Молоковідсмоктувач електричний Lovi Expert 3D Pro Двофазний (50/070exp) | 7 499 грн. |
Молоковідсмоктувач електричний двофазний Lovi Expert 3D Pro 50/070 | 6 999 грн. |
Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pro (50/070exp) | 8 345 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →