Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Електробритви   /   Maestro

Електробритва Maestro MR-675

Фото - Електробритва Maestro MR-675
Фото 5
Maestro MR-675
Колір
Тип
роторна
Гоління
вологе та сухе
Захист від вологи
IPX7
Насадки
тример
насадка для вух та носа
щіточка для чищення обличчя
масажна щітка для обличчя
Фіксованих гребенів
3 шт / 3, 5, 7 мм /
Бритвених голівок / сіток
3 шт.
Функції та можливості
плаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
блокування кнопок
Джерело живлення
акумулятор
Тип акумулятора
Li-Ion
Ємність акумулятора
600 мАгод
Час роботи
60 хв
Час зарядки
1.5 год
Порт зарядки на корпусі
USB-C
Офіційний сайт
feel-maestro.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2025

Виріб являє собою багатофункціональний комплект, який поєднує гоління з функціями догляду за шкірою обличчя та стайлінгом. Головною перевагою є розширений набір насадок: крім бритвенного блоку, до нього входить тример, три фіксовані гребінці (3, 5, 7 мм) для щетини, гігієнічна насадка для вух і носа, а також дві щітки для обличчя — одна для очищення пор, друга для масажу.

Сам бритвенний модуль оснащено трьома плаваючими головками. Пристрій повністю водонепроникний (клас IPX7), що дозволяє використовувати його для вологого гоління із застосуванням піни або гелю та безпечно промивати під водою. Li-Ion акумулятор ємністю 600 мАг забезпечує 60 хвилин автономної роботи, а повна зарядка через порт USB-A займає 1.5 години. Для зручності при транспортуванні роторна електробритва Maestro MR-675 обладнана функцією блокування кнопок, яка запобігає випадковому увімкненню у дорожній сумці.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Що вибрати для гоління та стрижки бороди?Короткий гід за багатим асортиментом приладів для чоловічого гоління та стайлінгу

Купити Maestro MR-675

Усі ціни 13 →

Електробритва чоловіча з насадками роторна акумуляторна Maestro MR-675 600мАч на 3 головки та 5 насадок

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
977 грн.

Бритва тримерний набір Maestro MR-675 PG-MR675

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
818 грн.

Бритва роторна Maestro 600мАч x 3 головки x 5 насадок (MR-675)

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 321 грн.

Бритва тримерний набір Maestro MR-675

Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
868 грн.

Електробритва чоловіча з насадками роторна акумуляторна Maestro MR-675 600мАч на 3 головки та 5 насадок

Маркетплейс: Rozetka.ua  Verdeluxe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
998 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Maestro MR-675