Каталог   /   Компьютерная техника   /   Мультимедиа   /   Картридеры и USB-хабы   /   Maiwo

USB-хаб Maiwo KC010

Фото - Картридер / USB-хаб Maiwo KC010
Maiwo KC010
Цвет
Тип
USB-хаб
Исполнение
внутренний (слот 3,5")
Подключение к ПК
внутренний USB / 3.0 /
USB-A
2 шт
5Gbps
Дата добавления на E-Katalog
сентябрь 2016
Редактор E-Katalog, Картридеры и USB-хабы
Inna Rokytska, отредактировано 30.06.2025
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Maiwo 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Maiwo.

Купить Maiwo KC010

Все цены 21 →

Maiwo USB-хаб Maiwo KC010 Black

MTA.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
409 грн.

Maiwo KC010

Концентратор USB Maiwo KC010 являє собою пристрій, за допомогою якого можна розширити порт USB на декілька доступних портів п... ещеідключення до хост-системи. USB-хаб дозволяє розширити можливості одночасного використання різних технологій при нестачі USB-портів.З'являється можливість підключення максимального числа необхідних пристроїв, таких як комп'ютерна миша, сканер, клавіатура, модем, зовнішній ЖД, кулери, лампи і т.д. Концентратор USB Maiwo KC010 виводить два порти USB 3.0 на передню панель комп'ютера, 19-pin USB3.0 кабель під'єднується до материнської плати, сумісний з USB 2.0.
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
375 грн.

Мультипортовий адаптер Maiwo KC010 (UA)

Smartmag.biz.uaС нами 7 лет
(Львов)
Гарантия: 12 мес.
Пожаловаться
436 грн.

Maiwo KC010 — Хаб USB 3.0 2 порти 3.5"

Хаб USB 3.0 2 порти 3.5"
Comtrade.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
365 грн.

Концентратор Maiwo KC010

Тип - внутрішній, Інтерфейс підключення - USB 3.0, Вихідні роз'єми - 2 x USB 3.0
Brain.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
365 грн.
eще 16 предложений

Динамика цен на Maiwo KC010

  • Минимальная
  • Средняя
  • Максимальная