Вантажна шина Matador FM4 315/80 R22.5 156K
![]() |
Виберіть розмір вантажної шини
Matador FM4 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador FM4 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 15 →Matador FM4 (315/80R22.5 156/150K 3PMSF) | 21 077 грн. | ![]() |
Matador FM4 (универсал-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR "M+S" | 19 453 грн. | ![]() |
| 20 335 грн. |
MATADOR Вантажна шина MATADOR FM 4 (рульова) 315/80R22.5 156/150K | 20 900 грн. |
| 20 649 грн. |
ще 10 пропозицій