Вантажна шина Blacklion BF188 315/70 R22.5 156L
Фото 16 |
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BF188 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BF188 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 6 →BlackLion BF188 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L PR18 | 12 660 грн. |
Blacklion BF188 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR | 12 500 грн. |
Грузовые шины BlackLion BF188 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR 1002568 | 13 342 грн. |
BlackLion BF188 (кермова) 315/70 R22.5 156/150L | 12 703 грн. |
BlackLion BF188 рульова рульова (315/70R22,5 156/150L) 436328 | 12 480 грн. |
Вантажні шини BlackLion BF188 (рульова) 315/70 R22.5 156/150L 18PR | 14 143 грн. |