Літня шина Matador Hectorra 5 185/65 R15 92T
![]() |
Виберіть розмір шин
Matador Hectorra 5 185/65 R15 92T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Matador Hectorra 5 185/65 R15 92T
Усі ціни 19 →Matador Hectorra 5 (185/65R15 92T XL) | 4 509 грн. | ![]() |
MATADOR Літня шина MATADOR Hectorra 5 185/65R15 92T XL | 3 230 грн. |
Літня шина MATADOR Hectorra 5 185/65R15 92T XL | 2 943 грн. | ![]() |
| 2 952 грн. |
| 3 014 грн. |
ще 14 пропозицій
Всім доброго дня.Придбав ці колеса на Skoda Octavia A7 у розмірі 215 55 R17 виробник Румунія 6 неділя 2024 року. Відбалансувалися добре, зауважень немає. Не шумлять, по дощу та калюжам їздив то дорогу тримають добре. не шумлять, добре тримають дорогу у дощ ще не виявлено |
Додати відгук
Модификації Matador Hectorra 5 185/65 R15 92T
| Ціни на Matador Hectorra 5 185/65 R15 92T |
|---|---|---|---|---|
| Matador Hectorra 5 185/65 R15 88H | від 2 746 грн. | 28 пропозицій | ||
| Matador Hectorra 5 185/65 R15 88T | від 2 992 грн. | 3 пропозиції | ||
| Matador Hectorra 5 185/65 R15 92T | від 2 943 грн. | 19 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →