Зарядний пристрій Maxion MXCT-1206CS
Maxion MXCT-1206CS
Тип пристрою
зарядний пристрій
Тип
трансформаторне
Сумісність з акумуляторами (АКБ)
WET/EFB (Lead-Acid)
Напруга акумуляторів
12 В
Макс. сила струму при зарядці
6 А
Регулювання сили струму
без регулювань
20 – 80 Агод
Функції та можливості
індикатор зарядки
Ступінь захисту IP
IP23
Потужність (заряд)
75 Вт
Довжина зарядного дроту
1.4 м
Довжина мережевого шнура
1.7 м
Вага
1.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxion 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxion.
Купити Maxion MXCT-1206CS
Трансформаторний зарядний пристрій Maxion MXCT-1206CS 6A 12V
Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Трансформаторне зарядне пристрій MAXION MXCT-1206CS (6A. 12V)(13133)
Маркетплейс: Rozetka.ua  50shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись