Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Maxmark

Кухонний ніж Maxmark MK-K71

Фото - Кухонний ніж Maxmark MK-K71
Maxmark MK-K71
Колір
Тип
розділювальний
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
сталь зі вставкою
Довжина леза
20.3 см
Full tang (підвищена міцність)
Країна походження бренду
Велика Британія
Дата додавання на E-Katalog
червень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Maxmark MK-K71

Ніж для нарізки MAXMARK 20.3 см (MK-K71) MK-K71

Офіційний партнер Maxmark
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
249 грн.

Maxmark MK-K71

Кількість предметів, шт/1|Матеріал ручки/Пластик|Особливості/Цілісний литий корпус|Призначення/Для нарізки|Країна виробництва/Китай|Матеріал леза/Нержавіюча сталь|Гарантійний термін/1 рік|Можливість миття в посудомийній машині/Так|Бренд/Maxmark|Довжина леза, см/20,3 см
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Ніж для нарізування Maxmark (MK-K71)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mr. Joe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
345 грн.

Ніж кухонний універсальний Maxmark 20,3 см (MK-K71)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Казанофф З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
324 грн.

Динаміка цін на Maxmark MK-K71