Кухонний ніж Con Brio CB-7001
Con Brio CB-7001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-7001
Нож обвалочный Con Brio 19,3 см 7001-CB | 255 грн. |
Ніж обробний Con Brio 19.3 см (CB-7001) | 352 грн. |
Ніж Con Brio 19,3 см CB 7001 | 283 грн. |
Ніж Con Brio 19,3 см CB 7001 | 289 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →