Гусятница / казан Maysternya T405CP 8 л
Maysternya T405CP |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Maysternya 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Maysternya.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Maysternya T405CP 8 л
Все цены 6 →Казан узбецький WOK з кришкою-сковородою 8 л Т405СР | 2 199 грн. |
Казан 8 л, 34см чавунний WOK Maysternya з кришкою-сковородою. Вага 9,79кг | 1 771 грн. |
Казан-вок чавунний Наша Майстерня 8л з кришкою-сковорідкою (ST-T405CP) | 2 451 грн. |
Котел чугунний 8 л з кришкою-сковородою Maysternya Т405СРУк | 1 998 грн. |
Казан узбецький чавунний з кришкою-сковородою Maysternya 8л 34см (Т405СРУк | 1 968 грн. |
Казан-вок чавунний "Наша Майстерня" 8л з кришкою-сковорідкою ST-T405CP | 2 622 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →