Гусятниця O Cuisine 208AC00 3 л
Фото 5 |
O Cuisine 208AC00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог O Cuisine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі O Cuisine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити O Cuisine 208AC00 3 л
O Cuisine O Cuisine стекл.кругл. 3л (22л+08л) (208AC00) 208AC00 | 599 грн. |
Каструля для запікання O Cuisine 208AC00 (2.2 л+0.8 л) | 689 грн. |
Каструля O CUISINE стекл.цілий. 3л (2,2 л+0,8 л) з кришкою (208AC00) | 495 грн. |
Модификації O Cuisine 208AC00
Ціни на O Cuisine 208AC00 |
---|---|---|---|---|
O Cuisine 207AC00 1 л | від 477 грн. | 8 пропозицій | ||
O Cuisine 204AC00 2.1 л | від 427 грн. | 6 пропозицій | ||
O Cuisine 208AC00 3 л | від 495 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →