Комп'ютерне крісло Mealux S8 Air
![]() |
Mealux S8 Air |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах

Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Купити Mealux S8 Air
Усі ціни 9 →Офісне крісло Mealux S8 Air Black (HF-S8P M/B) HF-S8P M/B | 18 490 грн. |
Крісло Mealux S8 Air Black (арт. HF-S8P M/B) | 18 490 грн. |
Mealux HF-S8P M/B | 17 132 грн. | ![]() |
| 18 490 грн. | ![]() |
Mealux S8 Air Black (HF-S8P M/B) S8AirBlack(HF-S8PM/B) | 18 489 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →