Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Масажери для тіла   /   Medivon

Масажна накидка Medivon Cosy Air Pro

Фото - Масажер для тіла Medivon Cosy Air Pro
Відео 5Фото 10
Medivon Cosy Air Pro
Тип
накидка на крісло
Потужність
48 Вт
Кількість програм
7 шт.
Кількість швидкостей
3 шт.
Застосування
голова
шия
плечі
спина
стегна
Режими
вібраційний
шиацу
роликовий
точковий
розслабляючий
повітряний
Підігрів
Таймер
/ 15 хвилин /
пульт ДК
Джерело живлення
мережа
Габарити (ВхШхГ)
81х56.8 см
Вага
7.6 кг
Офіційний сайт
medivon.pl
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2022
Оснащений функцією 2D/3D масажу. Можна окремо регулювати інтенсивність та зони масажу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medivon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medivon.

Купити Medivon Cosy Air Pro

Масажна накидка на крісло Medivon Cosy Air Pro

Масажна накидка на крісло Medivon Cosy Air Pro забезпечує ефективне розслаблення м'язів та зняття напруги за допомогою розсла... щебляючого масажу з функцією прогріву. Вона має автоматичне вимкнення та таймер, що забезпечують безпечне та зручне використання. Управління здійснюється дистанційним пультом, що дозволяє легко налаштовувати режим роботи. Потужність пристрою становить 48 Вт, а його
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
15 588 грн.

Масажна накидка на крісло Medivon Cosy Air Pro

Масажна накидка на крісло Medivon Cosy Air Pro забезпечує глибокий Shiatsu-масаж та компресійний ефект повітряних подушок для... щерозслаблення м’язів спини, шиї та плечей; вбудована функція розігріву підвищує ефективність прогріву тканин, покращує кровообіг і сприяє швидшому відновленню після навантажень. Компактний легкий корпус (81×57 см, 7,6 кг) підходить для домашнього та офісного крісла,
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
15 594 грн.

Масажер Medivon Cosy Air Pro

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
14 229 грн.

Масажер Medivon Cosy Air Pro

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
14 924 грн.

Масажний килимок Medivon Cosy Air Pro

Маркетплейс: Rozetka.ua  ZeeLio З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
15 999 грн.

Динаміка цін на Medivon Cosy Air Pro

Відеоогляди