Ручний масажер Beurer MG 70
Відео 1Фото 4 |
Beurer MG 70 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Купити Beurer MG 70
Усі ціни 36 →Ручной массажер Beurer MG 70 | 2 699 грн. |
Інфрачервоний масажер Beurer MG 70 (64905) | 2 699 грн. |
Масажер Beurer MG 70 | 5 059 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 70 MG70 | 3 799 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 70 | 3 799 грн. |
Для ручного масажера з індексом моделі MG 70 від німецького бренду Beurer немає граней недозволеного. Він здатний впливати на будь-яку анатомічну зону тіла, допомагаючи розслабитися після напруженого дня.
Ступінь впливу
Користувачеві приладу доступна плавне регулювання інтенсивності масажу поряд з можливістю активізації режиму інфрачервоного тепла для отримання більшого ефекту релаксу. Перш ніж скористатися останньою функцією, знадобиться вивільнити ІЧ-лампу від однієї з двох штатних насадок: гнучкою або всіяною численними відростками-шипами.
Нюанси експлуатації
Сама по собі модель є немаленькою і досить важкою, тому тендітна жіноча рука швидко втомиться утримувати прилад під час проведення процедури масажу. Положення посилює сильна вібрація і знімна ручка, прибавляющая масажеру великий хвіст. Втім, її наявність можна паралельно записати в розряд плюсів Beurer MG 70, оскільки взявшись за ручку, можна особисто дотягнутися до важкодоступних зон (наприклад, спини або верхньої частини стегон).
Непосильний внесок
Зрозуміло, персонального масажиста модель не замінить, проте пристрій залишає свій непосильний вклад в зняття м'язового напруження і втоми, а також сприяє поліпшення загального самопочуття при тривалому застосуванні.