Ручний масажер Beurer MG 99
Відео 1Фото 15 |
Beurer MG 99 |
|
Світлодіодні індикатори відображають стан акумулятора та рівень інтенсивності.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer MG 99
Усі ціни 29 →Ручний массажер Beurer MG 99 | 3 649 грн. |
Перкусійний масажер Beurer MG 99 | 3 649 грн. |
Масажер Beurer для тіла MG 99 MG99 | 4 899 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 99 | 4 899 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 99 | 4 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →