Масажна подушка Beurer MG 149
Відео 1Фото 2 |
Beurer MG 149 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer MG 149
Усі ціни 23 →Массажная подушка Beurer MG 149 | 2 749 грн. |
Масажер подушка Beurer MG 149 | 5 319 грн. |
Масажна подушка Beurer MG 149 MG149 | 5 119 грн. |
Масажна подушка Beurer MG 149 | 5 119 грн. |
Масажна подушка Beurer MG 149 | 5 119 грн. |
ще 18 пропозицій
"Ця подушка просто мене рятує в дорозі. За обов'язком служби доводиться часто їздити у відрядження, причому з тривалим переїздом. На поїзді ще хоч якось, а на автомобілі зовсім втомлює. Купувала цю подушку майже два роки тому і з того часу я з до неї у мене була ідентична, але дешевше разу на 4. Пропрацювала вона місяць нерегулярних використань, але ефект був хороший. підголовника, для цього передбачений спеціальний ремінь на масажері.Працює від прикурювача, виробник передбачливо забезпечив подушку довгим проводом живлення.Тканина, під якою катаються масажують кулі, сітчаста, не щільна, до тіла приємна. як їх назвати.Вони крутяться, тим самим масажуючи спину.До речі, є кнопка для включення інфрачервоного підігріву.Він потрібен для того, щоб прогрілася не тільки шкіра від безпосереднього тертя, а й м'язи та суглоби. Ефект дуже помітний, у мене, наприклад, після такого масажу спина і плечі перестають хворіти моментально. Правда якщо кладу масажер під поперек, то боюся лягати на нього всією вагою, тому намагаюся перебувати в напівлежачому положенні. В інструкції я обмежень за вагою не знайшла, але якщо подумати логічно, то якийсь максимум має бути. ефективний, є інфрачервоний підігрів незрозуміло чи є обмеження за вагою Alexandra: користуюся Beurer MG 149 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →