Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   MGC

Каструля MGC HP-4-435G

Фото - Каструля MGC HP-4-435G
Фото 5
MGC HP-4-435G
Колір
Тип
каструля
Розмір
32 см
Об'єм
11 л
Товщина дна
5 мм
Товщина стінок
5 мм
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Підходить для газових, електричних та індукційних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MGC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MGC.

Купити MGC HP-4-435G

Усі ціни 10 →

Велика алюмінієва каструля об'ємом 11 літрів з антипригарною кришкою 32 см (LG-2358506345)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EPOCH З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 379 грн.

Каструля алюмінієва 11 літрів Сірий MGC HP-4-435G

Маркетплейс: Rozetka.ua  MANANA 33 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 025 грн.

Велика алюмінієва каструля об'ємом 11 літрів з антипригарною кришкою 32 см HP-4-435G

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Велика алюмінієва каструля об'ємом 11 літрів з антипригарною кришкою 32 см HP-4-435G

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 724 грн.

Велика алюмінієва каструля об'ємом 11 літрів з антипригарною кришкою 32 см (XIT-HP-4-435G)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PROStikerUa З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 487 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на MGC HP-4-435G

Модификації MGC HP-4-435G

Ціни на MGC HP-4-435G
MGC HP-4-432G від 2 260 грн.14 пропозицій
MGC HP-4-433G від 2 992 грн.12 пропозицій
MGC HP-4-434G від 3 552 грн.11 пропозицій
MGC HP-4-435G від 5 110 грн.14 пропозицій