Сковорідка Tefal Ultimate G2680572 26 см
Фото 5 |
Tefal Ultimate G2680572 |
|
Індикатор Thermo-Signal Technology показує оптимальну температуру для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ultimate G2680572 26 см
TEFAL ULTIMATE G2680572 | 1 276 грн. |
TEFAL ULTIMATE G2680572 | 1 270 грн. |
Tefal G2680572 Ultimate 26 см G2680572Ultimate26см | 1 299 грн. |
TEFAL ULTIMATE G2680572 | 1 263 грн. |
Модификації Tefal Ultimate G2680572
Ціни на Tefal Ultimate G2680572 |
---|---|---|---|---|
Tefal Ultimate G2680572 26 см | від 1 263 грн. | 4 пропозиції | ||
Tefal Ultimate G2680672 28 см | від 1 380 грн. | 4 пропозиції | ||
Tefal Ultimate G2680772 30 см | від 1 628 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →