Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   MGC

Каструля MGC HP-4-453B

Фото - Каструля MGC HP-4-453B
Фото 5
MGC HP-4-453B
Колір
Тип
каструля
Розмір
24 см
Об'єм
3 л
Товщина дна
5 мм
Товщина стінок
5 мм
Антипригарне покриття
керамічне
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Підходить для газових, електричних та індукційних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MGC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MGC.

Купити MGC HP-4-453B

Усі ціни 13 →

Набір з 3 алюмінієвих сковорідок з товстим дном MGC Чорний

Алюминий, Есть, 20/24/28 см, 2.5 кг, 1, нет, 3, Нет, Черный, Набор сковородок, Новое, Бакелит, Да, Круглая, 5 мм, 14 дней
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від магазину
Поскаржитись
4 572 грн.

Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним 3 л 24 см чорний MGC (LG-2358506369)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EPOCH З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 109 грн.

Алюмінієва сковорода 2,8 л з мармуровим покриттям антипригарним Ø 28 см товсте дно MGC чорний

Алюминий, Есть, 28 см, 1.24 кг, 1, нет, Нет, Черный, Сковорода универсальная (классическая), Новое, Бакелит, Да, Круглая, 5.5... щемм, 14 дней, 5 мм
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від магазину
Поскаржитись
2 014 грн.

Каструля алюмінієва 3 літри Чорний MGC HP-4-453B

Маркетплейс: Rozetka.ua  MANANA 33 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 382 грн.

Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним 4.7 л 24 см чорний MGC HP-4-453B

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на MGC HP-4-453B

Модификації MGC HP-4-453B

Ціни на MGC HP-4-453B
MGC HP-4-452B від 2 327 грн.16 пропозицій
MGC HP-4-453B від 2 014 грн.16 пропозицій
MGC HP-4-454B від 3 429 грн.15 пропозицій
MGC HP-4-455B від 3 780 грн.15 пропозицій