Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Туристичні килимки   /   Mil-Tec

Туристичний килимок Mil-Tec 14420001

Фото - Туристичний килимок Mil-Tec 14420001
Фото 11
Mil-Tec 14420001
Колір
Тип
самонадувний килимок
Кількість місць
1
Вага
1.35 кг
Кількість клапанів
1 шт.
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліестер
Наповнювач
пінополіуретан
Чохол
Розміри (ДхШхТ)
185x50x3 см
Розміри (в складеному вигляді)
55x13x11 см
Дата додавання на E-Katalog
березень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mil-Tec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mil-Tec.

Купити Mil-Tec 14420001

Усі ціни 8 →

Надувний каримат MIL-TEC Self Inflatable Matress 14420001 Olive (4046872176975)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 190 грн.

Каремат надувний Sturm Mil-Tec Self Inflatable Matress Olive (14420001)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Military Best З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Термокилимок самонадувний Mil-Tec olive 185х50см 14420001

Маркетплейс: Rozetka.ua  Hamo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 650 грн.

Термокаремат надувний 185X50 см Олива Mil-Tec THERMOMATTE SELFINFL.185X50 см OLIV (14420001)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Alsa З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 516 грн.

Термокаремат самонадувний Mil-Tec 185X50См THERMOMATTE OLIV (14420001)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MiltecTek З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 700 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Mil-Tec 14420001