Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Рюкзаки   /   Mil-Tec

Рюкзак Mil-Tec Commando 55L 55 л (14027001)

Фото - Рюкзак Mil-Tec Commando 55L 55 л
Відео 1Фото 10
Mil-Tec Commando 55L
Колір
Призначення
тактичні та полювання/рибалка
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
55 л
Спинка
анатомічна
вентиляція спини
регулювання спинки по висоті
Стяжки і ремені
грудна стяжка
регулювання грудної стяжки
верхні стяжки
фронтальні стяжки
поясний ремінь
Конструкція
верхній клапан
Велкро-панелька (липучка)
зовнішня
Оснащення
дощовик в комплекті
Кишені
верхня кишеня
фронтальна кишеня
бічні кишені
нижня кишеня
кишені на поясному ремені
Матеріал
поліестер / 600D /
Матеріал дна
поліестер
Габарити
65x50x35 см
Вага
1670 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Маркування виробника
14027001

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Mil-Tec Commando 55L 55 л

Усі ціни 10 →

Рюкзак тактичний полевий Mil-Tec Commando 55 л Olive (14027001)

Finland-market.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 649 грн.

Рюкзак Commando 55л OD Sturm Mil-Tec Olive 35,5x18x54 (14027001)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Military Best З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 502 грн.

Туристичний рюкзак водонепроникний на 55л, Olive Mil-Tec "Commando" 14027001

Маркетплейс: Rozetka.ua  Big Stan З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 409 грн.

Рюкзак каркасний тактичний Mil-Tec Commando 55 л olive 14027001

Маркетплейс: Rozetka.ua  Просейл З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 707 грн.

Рюкзак 55Л Олива Mil-Tec RUCKSACK COMMANDO 55LTR PES OLIV (14027001-55)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MiltecTek З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 999 грн.
ще 5 пропозицій
Відеоогляди