від 5 148 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: горизонтальний, половинний, підведення: нижнє, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 5 299 грн.підвісний, підведення: зовнішній, випуск: горизонтальний, матеріал: санфарфор, в комплекті: зливний механізм
від 8 625 грн.підлоговий, матеріал: санфарфор, ширина: 450 мм, глибина чаші: 130 мм
від 5 589 грн.підвісний, кераміка (підтип неуточнений), висота чаші: 345 мм
від 13 352 грн.перегородка, кабіна, монтаж: кутовий, двостінна, двері: розпашні, піддон: немає, без піддону, 1000х800х1950 мм
від 8 694 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: горизонтальний, підведення: бокове, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 11 968 грн.підвісний, підведення: прихований, випуск: горизонтальний, матеріал: санфарфор, автозлив, в комплекті: зливний механізм
від 3 416 грн.накладний на стільницю, матеріал: санфарфор, ширина: 560 мм
від 6 210 грн.підлоговий, кераміка (підтип неуточнений), висота чаші: 425 мм
від 13 973 грн.перегородка, кабіна, монтаж: кутовий, двостінна, двері: розпашні, піддон: немає, без піддону, 900х900х1950 мм
від 6 900 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: горизонтальний, половинний, підведення: нижнє, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 13 248 грн.підлоговий, підведення: прихований, випуск: вертикальний, матеріал: санфарфор, автозлив, в комплекті: зливний механізм
від 3 105 грн.накладний на стільницю, матеріал: санфарфор, ширина: 485 мм
від 13 973 грн.перегородка, кабіна, монтаж: кутовий, двостінна, двері: розпашні, піддон: немає, без піддону, 1200х800х1950 мм
від 8 694 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: горизонтальний, підведення: бокове, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 13 376 грн.підвісний, підведення: прихований, випуск: горизонтальний, матеріал: санфарфор, автозлив, в комплекті: зливний механізм
від 3 105 грн.накладний на стільницю, матеріал: санфарфор, ширина: 605 мм
від 9 005 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: горизонтальний, підведення: бокове, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 7 618 грн.підлоговий, підведення: зовнішній, випуск: вертикальний, матеріал: санфарфор, в комплекті: зливний механізм