Інсталяція для туалету Koller Pool Dune 1200SL KP-112-001
Koller Pool Dune 1200SL KP-112-001 Duneтонка |
|
Заводське налаштування змиву: 3/6 л.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Dune 1200SL KP-112-001
Усі ціни 6 →Інсталяція для унітазу Koller Pool Dune 1200 SL KP-112-001 | 4 309 грн. |
Koller Pool Інсталляція Koller Pool Dune 1200SL | 4 309 грн. |
Інсталяція для унітазу Koller Pool Dune 1200SL (KP-112-001) 108724 | 4 309 грн. |
Інсталяція для унітазу KOLLER POOL Dune 1200SL (KP-112-001) | 4 309 грн. |
Система інсталяції Koller Pool DUNE 1200 SL KP-112-001 | 4 680 грн. |
Інсталяціона система KOLLER POOL для підвісного унітазу Dune 1200SL KP-112 | 3 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →