Інсталяція для туалету Cersanit Aqua K97-407
Фото 4 |
Cersanit Aqua K97-407 |
|
Модель оснащена каналізаційним коліном з вертикальним регулюванням, а також латунними з'єднувальними муфтами для кутових клапанів з можливістю вертикального і горизонтального регулювання.
Ніжка рами може обертатися на 360° (всього 4 позиції), в ніжках вмонтований стопор. Інсталяція підходить для всіх біде Cersanit.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Aqua K97-407
Усі ціни 7 →Інсталяція для біде Cersanit Aqua K97-407 | 3 946 грн. |
Cersanit Cersanit Інсталяційна с-ма AQUA д/біде - K97-407 | 3 701 грн. |
Инсталляция для биде Cersanit Aqua K97-407 000021544 | 4 599 грн. |
Інсталяційна с-ма AQUA д/біде K97-407 | 4 106 грн. |
Інсталяція для біде CERSANIT AQUA K97-407 000021544 | 4 603 грн. |
Інсталяція для підвісного біде Cersanit Aqua K97-407 | 3 806 грн. |
Cersanit Інсталяційна с-ма AQUA д/біде - K97-407 | 4 139 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →