Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Корпуси   /   Montech

Корпус Montech Air 1000 Silent чорний

Фото - Корпус Montech Air 1000 Silent чорний
Відео 1Фото 10
Montech Air 1000 Silent чорний
2024 рікігровий
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт.
Лицьова панель:USB A 3 шт.
Всі характеристики
Характеристики Air 1000 Silent
Колір
Призначенняігровий
Форм-факторMidi Tower
Варіанти установкивертикальна
Тип материнської платиATX
Розташування плативертикальне
Форм-фактор БЖATX (звичайний)
Корпус
Габарити (ВхШхГ)495x220x416 мм
Довжина БЖ, до180 мм
Довжина відеокарти, до340 мм
Висота кулера, до170 мм
Вага8 кг
Матеріалсталь
Бічна панельзнімна
Внутрішня частина
Блок живлення
Розташування БЖнижнє
Внутрішніх відсіків 3,5"2 шт
Внутрішніх відсіків 2,5"4 шт.
Отворів під слоти розширення7 шт
Охолодження й обдув
Встановлених вентиляторів3 шт
120мм
Місць для вентиляторів ззаду1x120мм
Місць для вентиляторів спереду3x140мм / 3x120мм /
Місць для вентиляторів знизу2x120мм
Місць для вентиляторів6
Пиловий фільтрспереду та знизу
Підтримка СРО
Система рідинного охолодження
Розмір СРО ззаду120мм
Розмір СРО спереду360мм
Місць для СРО2
Роз'єми і функції
Розташуваннязверху корпусу
USB-A 2.01 шт.
USB-A 5Gbps2 шт.
Аудіо (мікрофон/навушники)
Додатково
Передня панельсуцільна
Додатковошумоізоляція
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Офіційний сайтmontechpc.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Montech 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Montech.

Купити Montech Air 1000 Silent чорний

Усі ціни 29 →

Корпус для ПК / Montech AIR 1000 Silent / Midi Tower / Без БЖ / Шумоізоляція / Чорний Новий

Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
5 599 грн.

Корпус MONTECH ATX W/O PSU AIR 1000 SILENT (B) AIR 1000 SILENT (B)

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 144 дня від виробника
Поскаржитись
2 899 грн.

Корпус MONTECH AIR 1000 Silent Black (AIR 1000 SILENT (B)) AIR 1000 SILENT (B)

Безшумний мінімалістичний дизайн AIR 1000 Silent створений для користувачів, яким потрібен тихий і непомітний корпус. Матовий... щеметалевий дизайн передньої панелі додасть відтінок стилю. Унікальні приховані вентиляційні отвори на передній панелі та вентиляційні отвори на задній панелі корпусу забезпечують вражаючу ефективність охолодження навіть під час високого навантаження. Відмінний звукоізоляційний матеріал Передня, верхня, ліва та права панелі AIR 1000 Silent вкриті високоякісним звукоізоляційним матеріалом на основі вінілу. Матеріал ефективно поглинає вібрацію та нетипові частоти. Бездоганна безшумність Три попередньо встановлені вентилятори налаштовані на найнижчий рівень шуму. Разом з унікальною конструкцією лопатей вентилятора, що забезпечує чудовий повітряний потік у вашій системі, це гарантує практично безшумну роботу ПК без втрати продуктивності. Інноваційний швидкознімний пиловий фільтр Інноваційний швидкознімний пиловий фільтр забезпечує надійний захист від пилу, а сітчасті протипилові фільтри зверху та знизу забезпечують повну відсутність пилу в корпусі. Швидкознімна передня панель Щоб зняти або встановити передню панель, достатньо просто потягнути за неї. Зручне керування кабелями Завдяки попередньо встановленим заглушкам для укладання кабелів і петлям на липучках, укладання кабелів стало ще простішим, ніж будь-коли. Підтримка високопродуктивних компонентів Завдяки підтримці відеокарти максимальною довжиною 340 мм, баштового кулера висотою 170 мм і блоку живлення довжиною 180 мм, великий внутрішній простір AIR 1000 Silent усуває всі проблеми, пов'язані зі збіркою. Сумісність з обладнанням Можна встановити до 6 накопичувачів 2.5” SSD, та до 2 накопичувачів 3.5” HDD.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Корпус Montech Air 1000 Silent Black (AIR 1000 Silent (B))

Форм-фактор материнської плати: ATX/MicroATX/Mini-ITX / Типорозмір: Midi-Tower / Призначення: игровой / Потужність БЖ, Вт: не... щет / Матеріал передній панелі: сталь
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 841 грн.

Корпус Montech Air 1000 Silent Black (AIR 1000 Silent (B))

Форм-фактор материнської плати: ATX/MicroATX/Mini-ITX / Типорозмір: Midi-Tower / Призначення: игровой / Потужність БЖ, Вт: не... щет / Матеріал передній панелі: сталь
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Montech Air 1000 Silent чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди

Тиша в ефірі

Корпус Montech Air 1000 Silent створено для реалізації концепції максимально тихої збірки, придатної як для дому, так і для офісу. Його монолітна конструкція позбавлена оглядових вікон і перфорації, а всередині застосовано всебічну шумоізоляцію на основі вінілу. Таке рішення ефективно гасить звуки в різних частотних діапазонах і зменшує ймовірність вібрацій. Картину доповнює передня панель із боковими повітрозабірниками та швидкознімним кріпленням, що спрощує монтаж системи охолодження. У комплекті передбачено три 120-мм вентилятори з оптимізованою геометрією для зниження шуму, що цілком відповідає задуму виробника.

Універсальна бюджетна сумісність

Попри доступну ціну, корпус демонструє широку функціональність. На передній панелі передбачена можливість встановлення рідинного охолодження з радіатором до 360 мм, що дозволяє збирати системи для роботи з графікою, мультимедіа та дизайнерськими застосунками. Втім для ігрового ПК ця версія не найкращий вибір: суцільна верхня панель обмежує відведення гарячого повітря. Водночас корпус має зручний внутрішній простір, що вміщує більшість компонентів, а також систему кабель-менеджменту. Для догляду за системою охолодження передбачено два фільтри — вбудований знизу та висувний спереду.