Корпус 2E GAMING VIRTUS білий (2E-G3301NW)
Фото 5 |
Корпус із популярної ігрової серії Gaming, представлений на ринку брендом 2E у 2023 році. Відмінною особливістю моделі є ефектне біле забарвлення, яке вдало гармонує з ілюмінацією RGB. Платформа використовує чотири вентилятори з підсвічуванням. Діаметр заводських вертушок: три по 140 мм спереду та одна на 120 мм ззаду. Підсвічування має багато світлових ефектів, які легко перемикаються за допомогою кнопки.
Комп'ютерний ігровий корпус 2E GAMING VIRTUS дозволить використовувати потужне залізо з підвищеною тепловіддачею. У цьому кейсі використовується фасад з дрібної сіточки. Свіже повітря легко затягується усередину, що дозволяє зробити теплообмін максимально інтенсивним. У системному блоці вдасться розмістити продуктивний CPU. Монтажна висота вежі процесора сягає 162 мм. Додатково платформа може вмістити потужну відеокарту геймерського рівня. Дискретний адаптер GPU може досягати довжини 315 мм. На основній боковині стоїть загартоване скло. Зверху передбачено великий ветканал, здатний прийняти радіатор водяного охолодження 280 мм. За нижнім кожухом знаходиться збільшена стійка HDD, розрахована на три накопичувачі 3,5" та ще один пристрій 2,5".
Купити 2E GAMING VIRTUS білий
Корпус 2E Virtus Neo G3301NW (2E-G3301NW) | 2 729 грн. |
Корпус 2E Virtus Neo G3301NW (2E-G3301NW) | 2 685 грн. |
УЦІНКА! Корпус 2E Gaming Virtus Neo G3301NW, без БЖ, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, | 2 034 грн. |
Корпус 2E Gaming Virtus Neo G3301NW, без БЖ, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 3x140mm | 2 729 грн. |
Модификації 2E GAMING VIRTUS
Ціни на 2E GAMING VIRTUS |
---|---|---|---|---|
2E GAMING VIRTUS білий | від 2 034 грн. | 5 пропозицій | ||
2E GAMING VIRTUS чорний | від 2 000 грн. | 36 пропозицій |