Каталог   /   Аудиотехника   /   Портативная аудиотехника   /   Портативные колонки   /   Motorola

Портативная колонка Motorola ROKR 600

Фото - Портативная колонка Motorola ROKR 600
Видео 2Фото 17
Motorola ROKR 600
Цвет
Подключение
Источники и носителиBluetooth v5.3
Характеристики акустики
Кол-во каналов2.0 (стерео)
Пассивный излучатель
Выходная мощность30 Вт
Дополнительнокарабин / подвес
Аккумулятор
Время автономной работы6 ч
USB-порт для зарядкиUSB-C
Общее
ВлагозащитаIP67
Материал корпусапластик
Официальный сайтmotorolasound.com
Дата добавления на E-Katalogфевраль 2025

Продвинутая водонепроницаемая колонка от легендарного бренда мобильной связи с полной защитой от пыли и воды по стандарту IP67. Возрождение линейки ROKR демонстрирует амбиции Motorola на рынке портативного аудио — устройство выдерживает погружение на метровую глубину и готово к экстремальным приключениям. Карабин для подвеса позволяет закрепить колонку в любом удобном месте, освобождая руки для активного отдыха.

Портативная колонка Motorola ROKR 600 обеспечивает мощное стереозвучание 30 Вт с глубокими басами благодаря пассивному излучателю — достаточно для озвучивания большой компании на пляже или в походе. Современный Bluetooth 5.3 гарантирует энергоэффективное соединение с минимальными задержками и расширенным радиусом действия. Время работы 6 часов оптимально сбалансировано с мощностью — колонка проработает весь день активного использования, а быстрая зарядка через USB-C быстро вернет ее в строй. Минималистичный дизайн без лишних функций концентрируется на главном — качестве звука и абсолютной надежности в любых условиях.

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Motorola 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Motorola.
Как выбрать идеальную портативную колонку: полный гид по лайфхакам и ошибкамВсе, что нужно знать о портативных колонках, чтобы избежать трудностей выбора

Купить Motorola ROKR 600

Все цены 6 →

Портативна колонка Motorola ROKR 600 Black

Портативна колонка Motorola ROKR 600 Black — компактна і водостійка Bluetooth-станція з потужністю 30 Вт і парою пасивних рад... ещеіаторів для глибшого баса та чіткості середніх частот; захист IP67 дозволяє використовувати її на пляжі та під час дощу, а вага близько 0,85 кг робить пристрій зручним для транспортування. Підключення через Bluetooth 5.3 забезпечує стабільний зв’язок до 10 м, є USB‑C для швидкого заряджання, USB‑вхід, лінійний вхід та слот для карти пам’яті для відтворення без смартфона; функція Broadcast дозволяє об’єднувати кілька колонок для масштабного звучання. Час відтворення до 6 годин підходить для коротких поїздок і зустрічей, контроль відтворення простий завдяки фізичним кнопкам, індикатор підсвітки — одноколірний. Модель сумісна з більшістю пристроїв без підтримки Wi‑Fi, NFC чи голосових асистентів, має вихід для навушників та елегантне чорне виконання, що пасує для домашнього та вуличного використання.
Zaua.storeС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
3 928 грн.

Motorola Rokr (ROKR600BLUE)

Tehnoexpert.com.uaС нами 1 год
(Львов)
Пожаловаться
3 894 грн.

Портативна колонка Motorola ROKR 600 Blue

Портативна колонка Motorola ROKR 600 Blue — компактний Bluetooth-динамік потужністю 30 Вт з подвійними пасивними радіаторами... ещедля чітких середніх частот і глибокого баса; захист IP67 від пилу та тимчасового занурення робить її придатною для пляжу, піших прогулянок і пікніків; Bluetooth 5.3 забезпечує стабільне з’єднання до 10 м, є підтримка синхронізації кількох колонок (Broadcast), USB‑C для швидкого заряджання та універсальні входи для відтворення з карт пам’яті чи зовнішніх джерел; вбудований акумулятор дає до ~6 годин відтворення, легкий і компактний корпус у небесно‑синьому кольорі з монохромним підсвічуванням полегшує транспортування і додає стилю; оптимальне поєднання потужності, захисту і мобільності для щоденного використання та активного відпочинку.
Zaua.storeС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться

Портативна колонка Motorola ROKR 600 Green

Портативна колонка Motorola ROKR 600 Green — компактний і легкий акустичний пристрій з потужністю 30 Вт і парою пасивних раді... ещеаторів для глибшого басу та збалансованого стереозвуку; корпус зі ступенем захисту IP67 витримує воду і пил, тож колонку зручно брати на прогулянки, пляж чи вечірки на відкритому повітрі. Підключення через Bluetooth 5.3 забезпечує стабільний зв’язок на відстані до 10 м, є також USB‑C для заряджання, аудіовхід і слот для карти пам’яті для гнучкого відтворення музики; функція Broadcast дозволяє об’єднувати кілька колонок для потужнішого покриття. Час відтворення близько 6 годин, одноколірна підсвітка та стильний зелений дизайн роблять пристрій практичним і помітним аксесуаром для активного відпочинку та щоденного використання. SEO: портативна колонка, водонепроникна колонка, Bluetooth 5.3, колонка з USB‑C, колонка з пасивними радіаторами.
Zaua.storeС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
4 305 грн.

Портативна колонка Motorola ROKR 600 Red

Портативна колонка Motorola ROKR 600 Red — компактна і потужна Bluetooth-колонка з вихідною потужністю 30 Вт і подвійними пас... ещеивними радіаторами для насиченого баса та чистих середніх частот; захищений корпус IP67 витримує пил і занурення, що робить пристрій придатним для пляжу, пікніків і походів. Підключення через Bluetooth 5.3 забезпечує стабільну передачу на відстані до 10 м, є підтримка функції Broadcast для об’єднання кількох колонок у бездротову систему, порт USB-C прискорює заряджання, наявний також USB і вихід на навушники. До комплекту входить вбудований акумулятор зі строком відтворення до близько 6 годин за помірної гучності, інтуїтивне керування та одноколірна підсвітка для акценту в дизайні; яскравий червоний корпус поєднує стиль і зручність перенесення, що робить колонку практичним вибором для щоденного використання й активного відпочинку.
Zaua.storeС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
3 809 грн.

Motorola Rokr Black (ROKR600BLACK)

Tehnoexpert.com.uaС нами 1 год
(Львов)
Пожаловаться

Динамика цен на Motorola ROKR 600

Видеообзоры