Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Інвертори та контролери   /   Must

Інвертор Must PV18-2012 ECO

Фото - Інвертор Must PV18-2012 ECO
Must PV18-2012 ECO
Основне
Тип пристроюгібридний інвертор
Комплектаціятільки інвертор
Тип мережі1 фаза (230 В)
Максимальний ККД93 %
Вихід AC
Номінальна потужність2000 ВА
Номінальна потужність2000 Вт
Пікова потужність3200 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
Батареї та зарядка DC
Напруга підключення12 В
Кількість батарейних входів1 шт.
Максимальний струм заряду80 А
Сонячні панелі PV
Макс. потужність2 кВт
Робоча напруга PV30 – 320 В
Контролер1xMMPT шт.
Функції та управління
Функціїфункція ДБЖ / 10 мс /
підключення генератора
вбудований моніторинг
Інтерфейси управлінняWi-Fi
USB
RS485
Захистзахист від короткого замикання
захист від ↑ або ↓ напруги батареї
захист від перевантаження
Загальне
Дисплейкольоровий
Охолодженняактивне (вентилятори)
Робоча температура-10 °C ~ +50 °C
Габарити290x367x111 мм
Вага6 кг
Офіційний сайтmustpower.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2026
Функція холодного запуску. Сухий контакт.

Гібридний інвертор, призначений для створення системи енергопостачання, яка може працювати з побутовою електричною мережею, сонячними батареями і накопичувачами електроенергії (акумуляторами). Всередині компактного корпусу розмірами 290x367x111 мм знаходяться перетворювач напруги (перетворює постійний струм 30 – 320 В від сонячних панелей у змінний струм 230 В з частотою 50 Гц та правильною синусоїдою), контролер MMPT для управління панелями та пристрій для підзарядки акумуляторів 12 В (максимальний струм заряду 80 А).

Особливістю лінійки обладнання, до якої входить інвертор Must PV18-2012 ECO, є функція холодного запуску (старт від батареї за повної відсутності інших джерел) та наявність роз'єму для підключення генератора. Даний інвертор має номінальну потужність 2000 Вт і може витримувати короткочасні навантаження до 3200 Вт. Керувати роботою системи можна за допомогою кнопок на передній панелі або віддалено (через комунікаційні інтерфейси Wi-Fi, USB або RS485). Прилад оснащений активним охолодженням і системами захисту для безпечної роботи. Підходить для використання з різними джерелами енергії, компактний розмір, велика потужність з можливістю витримувати додаткові навантаження, функція холодного запуску і підключення генератора, розширені можливості керування.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати інвертор для сонячних панелейРізновиди інверторів для систем сонячної генерації та основні параметри їх вибору

Купити Must PV18-2012 ECO

Усі ціни 15 →

Сонячний інвертор Must PV18-2012ECO, 2000W, 12V (PV18-2012ECO)

+ 340 балів ITbox, гібридний, 1 фаза, Потужність інвертора (активна) - 2 кВт, 90 ~ 93%, 10 - 90%, 290 x 367 x 111 мм
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
13 014 грн.

Гібридний сонячний інвертор Must PV18-2012ECO 12V

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
13 999 грн.

Гібридний інвертор MUST PV18-2012ECO 99-10029611

Офіційна гарантія від виробника. Швидка доставка по Києву та Україні
Royko.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
12 899 грн.

Must PV18-2012ECO

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
13 544 грн.

Сонячний інвертор Must PV18-2012ECO, 2000W, 12V (PV18-2012ECO)

гібридний, 1 фаза, Потужність інвертора (активна) - 2 кВт, 90 ~ 93%, 10 - 90%, 290 x 367 x 111 мм
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Must PV18-2012 ECO

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
10 лютого 2026, 11:19
Запитання про Must PV18-2012 ECO
Вітаю. Чи може він приєднуватися до акумулятора LiFePO4 на 100 Ah&
anonim
28 січня 2026, 16:21
Запитання про Must PV18-2012 ECO
Який wi-fi модуль потрібен для цього інвертора?

Модификації Must PV18-2012 ECO

Ціни на Must PV18-2012 ECO
Must PV18-2012 ECO від 10 949 грн.15 пропозицій
Must PV18-3624 ECO від 13 799 грн.4 пропозиції
Must PV18-4024 ECO від 14 099 грн.14 пропозицій
Must PV18-6048 ECO від 18 874 грн.21 пропозиція