Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Nexen

Всесезонна шина Nexen N`Fera RU5 255/60 R18 112V

Фото - Шини Nexen N`Fera RU5 255/60 R18 112V
Відео 8Фото 7
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU5 255/60 R18 112V
255/60 R18
108
V
255/60 R18
112
V
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
112
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
nexentireusa.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.

Купити Nexen N`Fera RU5 255/60 R18 112V

Усі ціни 12 →

Roadstone N'Fera RU5 255/60 R18 112V XL FR

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 804 грн.

Шина Roadstone N Fera RU5 255/60 R18 112V XL FR

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 437 грн.

Nexen N FERA RU5 (255/60R18 112V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
5 073 грн.

Літня шина ROADSTONE N FERA RU5 255/60R18 112V

Диаметр шины: 18" * Индекс нагрузки шины: 112/1120 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 60 * Сезонность шин: Летние ши... щены * Ширина шини: 255 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 255/60R18 * Класс шины: B (Средний) *
Autotema.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 439 грн.

Летние шины Roadstone N FERA RU5 255/60 R18 112V XL FR

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
5 318 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Nexen N`Fera RU5 255/60 R18 112V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Nexen N`Fera RU5 255/60 R18 112V

Ціни на Nexen N`Fera RU5 255/60 R18 112V
Nexen N`Fera RU5 255/60 R18 108V від 3 719 грн.4 пропозиції
Nexen N`Fera RU5 255/60 R18 112V від 4 437 грн.12 пропозицій
Відеоогляди