Літня шина Nexen N8000 225/50 R17 98W
![]() |
Виберіть розмір шин
Nexen N8000 225/50 R17 98W 225/50 R17 98 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Nexen N8000 225/50 R17 98W
Усі ціни 10 →| 3 403 грн. |
Roadstone N8000 (225/50R17 98W XL) | 3 485 грн. | ![]() |
Roadstone N8000 225/50 R17 98W XL | 3 420 грн. |
| 3 419 грн. |
Roadstone N8000 (225/50R17 98W) | 3 357 грн. | ![]() |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Літня шина Nexen N8000 225/50 R17 98W отримала позитивні відгуки від користувачів завдяки своїм характеристикам. Шини відзначаються безшумністю, що робить поїздки комфортнішими. Вони забезпечують відмінне зчеплення на мокрій дорозі, включаючи проїзд через калюжі, що підвищує безпеку водіння в дощову погоду. Крім того, шини демонструють ефективне гальмування на різних покриттях і за будь-якої погоди, що є важливим фактором для безпеки. Вони також стійкі на дорозі, не нишпорять і не відчувають колію, що додає впевненості під час руху. Однак, шини не підходять для використання на снігу та льоду, оскільки втрачають зчеплення, тому їх слід уникати в зимових умовах. Деякі користувачі також зазначають, що малюнок на бічній поверхні виглядає простакувато, але це не впливає на їх функціональність. Загалом, Nexen N8000 є гідним вибором для літнього сезону, забезпечуючи комфорт і безпеку на дорозі.
Переваги
Мінуси
0 0 2 9 |
Ця штатна гума на Кіа Соренто. Відкочую на ній шостий сезон і все ще вона нормально тримає дорогу, знос не критичний. Загальний пробіг на ній близько 60 000 км. Використовувалася переважно містом і трасою, але періодично їздили в ліс за грибами. І в невеликому бруді шини поводяться гідно. жодного разу не застряг. Шини не галасливі. Звичайно, ще це залежить і від шумоізоляції автомобіля. Гальмує на всіх видах покриття і за будь-якої погоди досить добре, колію не відчуває, не нишпорить по всій дорозі. Цим шинам категорично протипоказаний сніг і навіть невелике зледеніння. Відразу відчуваєш себе на льоду, взутим у лижі. Гальмувати марно - несе відразу без можливості зупинитися. Довелося кілька разів залишати автомобіль на стоянці біля роботи, т.к. їхати просто неможливо. А загалом шинами залишився задоволений, але наступної весни і літа вже їх міняти. Не шумні, добре гальмують за будь-якої погоди та на будь-якому покритті. Протипоказаний сніг та лід. |
Не очікував, що шини такі добрі. Виявилися кращими за шини заводської установки 'Kumho Solus'. М'які, безшумні, відчуття постійного зачеплення з дорогою, калюжі проїжджає, ніби їх немає. Ставив досвід із передбаченою безпекою проїзду на швидкості ~100 км/год з вологої дороги в калюжу та знову на вологу дорогу. Чудово. Різко гальмував у калюжі на великій швидкості. Чудово. Різко гальмував на курному сухому асфальті. Чудово. Постійно тішуся. Малюнок на бічній поверхні простакуватий. користуюся Nexen N8000 195/55 R16 91V менше місяця |
Показано 2 з 11 відгуків
ще 9 відгуків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →