Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Комп'ютерні крісла   /   Next Level Racing

Комп'ютерне крісло Next Level Racing GT Lite Pro

Фото - Комп'ютерне крісло Next Level Racing GT Lite Pro
Відео 3Фото 16
Next Level Racing GT Lite Pro
Колір
Призначеннякокпіт
Макс. вага користувача150 кг
Розміри і вага
Вага15.5 кг
Конструкція
Підставка для ніг
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основиметал
Офіційний сайтnextlevelracing.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2025
Маркування виробника
NLR-S031

NLR-S031GR

Кріплення для коробки.

Складний гоночний кокпіт полегшеної конструкції, що поєднує портативність вагою всього 15,5 кг з надійністю металевого каркаса, що витримує навантаження до 150 кг. Перш за все ця модель відрізняється від стандартних масивних кокпітів можливістю швидкої трансформації та компактного зберігання, що ідеально підходить для невеликих приміщень або тимчасових ігрових зон. Тканинна оббивка сидіння та спинки забезпечує комфортну вентиляцію під час тривалих заїздів, запобігаючи перегріву та дискомфорту, характерним для шкіряних крісел.

Інтегрована підставка для ніг створює правильний кут для роботи з педалями, імітуючи посадку в реальному гоночному автомобілі. Комп'ютерне крісло Next Level Racing GT Lite Pro оснащене універсальним кріпленням для коробки передач, що дозволяє встановити шифтер з будь-якої сторони для відтворення як ліворульних, так і праворульних конфігурацій. Незважаючи на легку конструкцію, металевий каркас забезпечує стабільність при агресивному стилі водіння, мінімізуючи небажані коливання під час різких маневрів. Модульна система кріплення сумісна з широким спектром ігрових рулів та педалей, включаючи пристрої від Logitech, Thrustmaster і Fanatec. Бистророз'ємні фіксатори дозволяють розібрати кокпіт за лічені хвилини без інструментів, перетворюючи повноцінний гоночний симулятор у компактний набір деталей для зберігання під ліжком або у шафі.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Next Level Racing 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Next Level Racing.

Купити Next Level Racing GT Lite Pro

Крісло для ігрових приставок Next Level Racing GT Lite Pro (NLR-S031)

Крісло для ігрових приставок Next Level Racing GT Lite Pro (NLR-S031) створене для справжніх ентузіастів гонок. Цей кокпіт у стилі GT поєднує сучасний дизайн, високу міцність та ергономіку, що забезпечує комфорт під час тривалих ігрових сесій. Легка та складна конструкція дозволяє легко транспортувати та зберігати її, а вбудовані колеса забезпечуют... щеь мобільність. GT Lite Pro сумісний з кермовими колонками Direct Drive до 13 Nm і обладнаний безінструментальною системою регулювання для швидкої підгонки під індивідуальні потреби користувача. Регульоване сидіння зі зручною підкладкою підтримує правильну поставу, а механізм нахилу дозволяє вибрати один із трьох кутів спинки для максимальної зручності. Завдяки універсальності та високій міцності, цей кокпіт підходить для гравців різного зросту (від 120 до 210 см) та ваги до 150 кг. Оновлена система кріплення забезпечує сумісність із більшістю баз на ринку, а можливість одночасного встановлення важелів перемикання та ручного гальма робить його багатофункціональним. GT Lite Pro стане ідеальним рішенням для гонщиків, які прагнуть до високої якості та реалістичних вражень від ігор.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
16 361 грн.

Next Level Racing NL RACING GT LITE PRO СКЛАДАНИЙ КОКПІТ NLR-S031

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
16 359 грн.

Крісло для ігрових приставок Next Level Racing GT Lite Pro (NLR-S031)

Крісло для ігрових приставок Next Level Racing GT Lite Pro (NLR-S031) створене для справжніх ентузіастів гонок. Цей кокпіт у стилі GT поєднує сучасний дизайн, високу міцність та ергономіку, що забезпечує комфорт під час тривалих ігрових сесій. Легка та складна конструкція дозволяє легко транспортувати та зберігати її, а вбудовані колеса забезпечуют... щеь мобільність. GT Lite Pro сумісний з кермовими
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
16 358 грн.

Складана кабіна Next Level Racing GT Lite Pro сірого кольору NLRS031GR

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
17 030 грн.

Динаміка цін на Next Level Racing GT Lite Pro

Відеоогляди