Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Nordexx

Літня шина Nordexx NC1100 215/65 R16C 109T

Фото - Шини Nordexx NC1100 215/65 R16C 109T
Виберіть розмір шин
Nordexx NC1100 215/65 R16C 109T
Сезон
літня
Тип
комерційна
Ширина
215 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
109
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
71 дБ
Офіційний сайт
nordexx.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.

Купити Nordexx NC1100 215/65 R16C 109T

Усі ціни 11 →

Nordexx NC1100 (215/65R16C 109/107T)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 638 грн.

Шина Nordexx NC1100 215/65 R16C 109T

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 447 грн.

Nordexx NC1100 (215/65R16C 109T)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 449 грн.

Nordexx NC1100 (215/65 R16C 109/107T)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 481 грн.

Nordexx NC1100 (215/65R16 109T)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 527 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Nordexx NC1100 215/65 R16C 109T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна