Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Активний відпочинок та електротранспорт   /   Електросамокати   /   Okai

Електросамокат Okai Panther Off-Road (ES800-B)

Фото - Електросамокат Okai Panther Off-Road
Відео 4Фото 37
Okai Panther Off-Road
Колір
Максимальне навантаження150 кг
Складаний
Ходові характеристики
Запас ходу50 км
Потужність двигуна1500 Вт / 2х750 Вт. Пікова 3000 Вт /
Максимальна швидкість60 км/год
Пішохідний режим
Максимальний кут підйому19 ° / 35% /
Привідповний
Колесагумові надувні безкамерні
12 "
Амортизаціяпередня та задня
Передні гальмадисковий та електричний
Задні гальмадисковий та електричний
Рекуперація
Акумулятор
Місткість акумулятора19.2 А·год
Напруга живлення51 В
Час повної зарядки5 год
Функції та можливості
Підключення до смартфону
NFC-мітка (блокування)
Фара
Поворотники
Стоп-сигнал
Сигнал / дзвінок
Підставка
Захист від пилу та водиIP55
Загальні характеристики
Матеріал рамиалюміній
Розміри132х65х126.5 см
Розміри (складений)132х65х68 см
Вага43 кг
Офіційний сайтokai.co
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2024
Маркування виробника
ES800-B

Високопродуктивний позашляховий електросамокат з 2 потужними двигунами по 750 Вт (забезпечують пікову потужність до 3000 Вт з крутним моментом 60 Н.м.). Розблокування самоката за допомогою NFC карти.

Позашляховий електросамокат, який можна віднести до преміальної категорії техніки для просунутих любителів їзди по складних маршрутах. Він розрахований не просто на міські поїздки, а на вилазки по пересічній місцевості, з подоланням бездоріжжя і крутих горок. Завдяки потужному двигуну модель здатна розвивати швидкість до 60 км/год і долати підйоми з нахилом до 35 градусів. Електросамокат Okai Panther Off-Road відрізняється високою швидкістю, значною автономністю, великими колесами, надійною підвіскою та агресивним зовнішнім виглядом, що може не підійти для тротуарів і велодоріжок, але легко впишеться в ситуацію поїздок по лісових стежках, гірських маршрутах або просто по поганих заміських дорогах.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okai 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okai.
Як вибрати електросамокатЩо впливає на вибір гарного самоката – мотор, батарея, вага та інші характеристики

Купити Okai Panther Off-Road

Усі ціни 24 →

Електросамокат OKAI ES800 Panther Off-Road Black 12" 1500(3000)W Dual Motor 19 2Ah 50km 60km\h 35 NFC App 43kg

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
86 655 грн.

Електросамокат OKAI Panther Off-Road 12" Black (ES800-B) ES800-B

Електросамокат OKAI Panther Off-Road 12" Black (ES800-B) / OKAI / 12" / Дисплей / 150 кг / 60 / 50 км / 3000 Вт / Для доросли... щех / 00-00078219
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
96 592 грн.

Електросамокат Okai Panther ES800 (2*750 Вт, 19,2 А/г, 52 В), чорний

Допустиме навантаження, кг: 150 / Розмір: 322х608х1263 мм в разложенном виде / Вага пристрою, кг: 43 / Максимальна швидкість,... щекм/год: Более 55 / Діаметр коліс, дюймів: 12 / Запас ходу, км: 50 - 100 / Потужність мотора, Вт: Более 2000 / Особливості: С рулем, С большими колесами, Быстрые, С большим запасом хода, Светящийся
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
109 585 грн.

Електросамокат OKAI ES800 Panther Off-Road 12 (ES800-B) ES800 Panther Off-Road 12 (ES800-B)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
103 284 грн.

Електросамокат OKAI ES800 Panther Off-Road Black 12", 1500(3000)W, Dual Motor, 19,2Ah, 50km, 60km\h, 35, NFC, App, 43kg (ES8

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
89 999 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на Okai Panther Off-Road

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди

Два потужних електромотори

Самокат оснащений 12-дюймовими колесами з позашляховими вакуумними шинами. Крутний момент передається на колеса від двох електродвигунів із загальною піковою потужністю до 3000 Вт. Мотори живляться від потужної акумуляторної батареї Samsung 21700 ємністю 19.2 Агод. Заряду акумулятора вистачає для подолання дистанції до 50 км.

Навантаження до 150 кг

Повний електричний привід дозволяє самокату підніматися на схили з кутом до 35 %. При цьому модель розрахована на навантаження до 150 кг. За швидке гальмування і зупинку відповідають надійні комбіновані гальма (електронні та дискові). Про гальмування самоката інших учасників руху попереджає задній стоп-сигнал. Також модель оснащена яскравою передньою фарою, покажчиками повороту і системою налаштовуваного LED-підсвічування, що керується зі смартфона.

Сенсорний LCD-дисплей

OKAI ES800 Panther Off-Road можна заблокувати або розблокувати за допомогою NFC-ключа або смартфона. Через мобільний додаток OKAI можна змінювати теми інтерфейсу сенсорного LCD-дисплея, розташованого в центрі керма. Екран відображає інформацію про поточну швидкість, заряд батареї, приблизний запас ходу та обраний режим руху. Модель відрізняється високою потужністю і відмінною прохідністю, проте важить трохи більше, ніж зазвичай.

Електросамокат оснащений літій-іонною батареєю Samsung 21700.