Ваги Omron HN 289
![]() |
Omron HN 289 НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omron 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кухонні вагиОсобливості вибору надійних кухонних ваг із правильним функціоналом для різних завдань

Як обрати підлогові вагиРозбираємося, які типи підлогових ваг бувають, що вони вміють, які у них переваги та недоліки.
Купити Omron HN 289
Усі ціни 8 →Ваги підлогові OMRON HN-289-ЕВК | 1 436 грн. |
| 1 580 грн. |
Ваги підлогові OMRON HN-289-ЕSL | 1 436 грн. |
Ваги підлогові OMRON HN-289-ЕРК | 1 436 грн. |
Ваги підлогові OMRON HN-289-ЕВ | 1 436 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Omron HN 289 представлені в чотирьох колірних варіантах:
- Чорний
- Блакитний
- Сріблястий
- Рожевий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →