Ваги Beurer GS 10 (75621)
Відео 1Фото 2 |
Beurer GS 10 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer GS 10
Усі ціни 54 →Підлогові ваги Beurer GS 10 BLACK GS10BLACK | 749 грн. |
Ваги для підлоги Beurer GS 10 BLACK | 749 грн. |
Ваги підлогові електронні Beurer GS 10 Black | 1 066 грн. |
Ваги для підлоги Beurer GS 10 BLACK | 749 грн. |
Стеклянные весы Beurer GS 10 Black | 749 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 2 |
Якщо піднімаєте ваги з підлоги і після переставляєте на нову поверхню, натисніть на них і відпустіть, щоб з'явилися цифри і згасли - так вони точніше показуватимуть вагу. Прослужили 5 років вірою та правдою:) Стали швидко сідає батарейки - спочатку на півтора місяці вистачало однієї, тепер уже кожні півтора тижні міняй на нову. користуюся Beurer GS 10 місяць і більше |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →