Звуковая карта Orico SC2-BK (CA911448)
Видео 1Фото 4 |
Orico SC2-BK
Назначение:обычная
Кол-во каналов:2
Интерфейс:USB
Все характеристики
Купить Orico SC2-BK
Все цены 17 →Orico SC2-BK CA911448 | 769 грн. |
Звукова плата Orico SC2-BK (CA911448) CA911448 | 638 грн. |
Orico Звукова плата Orico SC2-BK (CA911448) CA911448 | 799 грн. |
Звукова плата Orico SC2-BK (CA911448) CA911448 | 799 грн. |
ORICO SC2 CA911448 | 799 грн. |
eще 12 предложений
Затичка з гарним звуком, але з мікрофоном проблеми Дуже гарне звучання Мікрофон після попередньої відеокарти став дуже приглушений, тому для запису звуку не підійде Daniil Antonov: пользуюсь Orico SC2-BK менее месяца |
Набридло чути шум від схемотехніки ноутбука, особливо через навушники. Вирішив взяти цю карту, бо в крамницях вона не коштувала, як якесь HiFi і не виглядала, як підвальний ноунейм.
Ця карта повністю вирішила мою проблему та під час експлуатації ніяких незручностей не викликає. При підключенні навушників з опором 32 Ома гучність достатня. На максимальній гучності з'являється ледве помітний шум, який можливо почути тільки через навушники. Виробник заявляє такі параметри:SNR >= 80dB, 15 Hz - 25 kHz. Зауваження: Можливо, у мене підробка (але достатньо нормальна), оскільки карта була придбана за значно нижчою ціною на сайті онлайн-оголошень у приватного підприємця. Також ця думка випливає із недоліків. Я сподіваюсь, що це мені так "пощастило". але за ту ціну це несуттєво і заслуговує на оцінку 4-. З іншого боку, якщо офіційні карти з такими ж недоліками, було б образливо взяти її за ринкову ціну. - не спотворює звук та не шумить.- не стирчить з USB порта завдяки маленькому "хвостику".- ціна*. - Пластик не поганий, але і не якісний;- корпус трохи не підігнаний;- кнопка вимкнення мікрофона трохи глибше сидить і м'яко клацає, на відміну від кнопки вимкнення аудіо виходу;- тугий регулятор гучності, який при обертанні трохи треться по корпусу в декількох місцях;- ціна*. Илья Галай: пользуюсь Orico SC2-BK менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →