Свердловинний насос Pedrollo NKm 2/6
![]() |
Pedrollo NKm 2/6 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pedrollo NKm 2/6
| Ціни на Pedrollo NKm 2/6 |
|---|---|---|---|---|
| Pedrollo NKm 2/2 | від 21 026 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pedrollo NKm 2/3 | від 19 425 грн. | 7 пропозицій | ||
| Pedrollo NK 2/3 | від 21 549 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pedrollo NKm 2/4 | від 20 419 грн. | 4 пропозиції | ||
| Pedrollo NKm 4/3 | від 18 890 грн. | 6 пропозицій | ||
| Pedrollo NKm 4/4 | від 22 915 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pedrollo NKm 4/6 | від 26 004 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pedrollo NKm 2/5 | від 22 982 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pedrollo NKm 2/6 | від 24 870 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pedrollo NKm 4/5 | від 21 414 грн. | 5 пропозицій | ||
Модифікації моделі:
- Моделі з індексом GE — обладнані поплавковим вимикачем
- Моделі з індексом m — оснащені однофазним двигуном. Вага насоса при цьому відрізняється (див. табл. габаритів)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →