Свердловинний насос Aquatica 7771673
Aquatica 7771673 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 7771673
Скважинный насос Aquatica 4SD10/28 (7771673) | 31 414 грн. |
Насос відцентровий Aquatica 380В 5.5 кВт Hmax 173 м 240 л / хв (7771673) | 26 958 грн. |
Aquatica Насос скважинный Aquatica (DONGYIN) 380В 5.5кВт H 173(120)м Q 240 | 26 958 грн. |
Насос свердловинний відцентровий Aquatica (DONGYIN) 380В 5.5 кВт Hmax 173 | 26 958 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aquatica 7771673
Ціни на Aquatica 7771673 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777164 | від 14 327 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 7771653 | від 18 031 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 7771663 | від 21 972 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 7771673 | від 26 958 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →