Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Petlas

Літня шина Petlas Prime Comfort 215/65 R16 102V

Фото - Шини Petlas Prime Comfort 215/65 R16 102V
Фото 11
Виберіть розмір шин
Petlas Prime Comfort 215/65 R16 102V
215/65 R16
98
H
215/65 R16
102
V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
102
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
petlas.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Petlas Prime Comfort 215/65 R16 102V

Усі ціни 18 →

Petlas Prime Comfort 215/65 R16 102V XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 794 грн.

Petlas Prime Comfort (215/65R16 102V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 234 грн.

PETLAS Літня шина PETLAS Prime Comfort 215/65R16 102V XL

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 102/850 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Летние шин... щеы * Ширина шини: 215 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Країна виробництва: Туреччина * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 215/65R16 * Класс шины: B (Средний) * Рівень шуму: 69dB * Зчеплення на мокрій дорозі: A * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: XL *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 896 грн.

Літня шина PETLAS Prime Comfort 215/65R16 102V XL

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 102/850 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Летние шин... щеы * Ширина шини: 215 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Країна виробництва: Туреччина * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 215/65R16 * Класс шины: B (Средний) * Рівень шуму: 69dB * Зчеплення на мокрій дорозі: A * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: XL *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 652 грн.

PETLAS Літня шина PETLAS Prime Comfort 215/65R16 102V XL

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 102/850 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Летние шин... щеы * Ширина шини: 215 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Країна виробництва: Туреччина * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 215/65R16 * Класс шины: B (Средний) * Рівень шуму: 69dB * Зчеплення на мокрій дорозі: A * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Асимметричный * Додаткові маркування: XL *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 659 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на Petlas Prime Comfort 215/65 R16 102V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Petlas Prime Comfort 215/65 R16 102V

Ціни на Petlas Prime Comfort 215/65 R16 102V
Petlas Prime Comfort 215/65 R16 98H від 2 526 грн.21 пропозиція
Petlas Prime Comfort 215/65 R16 102V від 2 652 грн.18 пропозицій