Літня шина FORTUNE FSR-303 215/65 R16 102V
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
FORTUNE FSR-303 215/65 R16 102V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FORTUNE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FORTUNE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FORTUNE FSR-303 215/65 R16 102V
Усі ціни 18 →Шина Fortune FSR-303 215/65 R16 102V XL | 2 590 грн. |
Fortune FSR-303 215/65 R16 102V XL | 2 725 грн. |
Fortune FSR303 215/65 R16 102V XL | 2 952 грн. |
Летние шины Fortune FSR-303 215/65 R16 102V XL 1002415203 | 2 725 грн. |
Fortune FSR303 (215/65R16 102V) | 2 647 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →