Фен Philips 3000 Series BHD340 (BHD340/10)
Видео 4Фото 6 |
Philips 3000 Series BHD340 |
|
Недорогой фен от компании Philips обладает довольно высокой мощностью 2100 Вт для создания интенсивного воздушного потока и экономии времени на сушку волос. Но главной изюминкой модели все же является специальная насадка ThermoProtect, которая благодаря своей уникальной конструкции смешивает теплый и холодный воздух. В результате сушка становится более бережной, но не менее эффективной.
Помимо этого, в комплектацию входит 14-миллиметровая насадка-концентратор, которая поможет создать направленный поток воздуха для выравнивания или подкручивания прядей и создания прикорневого объема. Philips 3000 Series BHD340 имеет три режима, совмещающих настройки температуры и скорости, поэтому вы сможете подобрать оптимальные параметры в зависимости от типа волос и желаемого результата. А финальным штрихом в создании образа станет холодный обдув, закрепляющий укладку. Шнур у фена стандартной длины 1.8 м, но для более удобного хранения есть петля для подвешивания.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Philips 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Philips.
Купить Philips 3000 Series BHD340
Все цены 44 →Фен Philips BHD340/10 серії 3000 | 1 099 грн. |
Фен Philips ThermoProtect BHD340/10 | 1 099 грн. |
Фен Philips BHD340/10 | 1 099 грн. |
Фен для волосся Philips Thermo Protect, фіолетовий (BHD340/10) | 1 099 грн. |
PHILIPS ThermoProtect BHD340/10 | 1 099 грн. |
Феном здебільшого користується дівчина, але також інколи беру коли треба підсушити терміново волосся. Сам фен зібраний чудово, кнопка натискається без зайвих зусиль, важіль переключання потужностей також без проблем рухається як в гору так і в низ. У руці фен лежить прекрасно, по вазі також чудовий, і не надто важкий і не надто легкий. Круто що є не лише 2 режими з гарячим повітрям, а й 3й, для обдуву прохолодним повітрям. Інтуїтивно зрозуміло зроблений перехід у потужніший режим (він працює на будь якому з варіантів нагрівання повітря, та й на холодному обдуві також), для цього просто треба натиснути кнопку. Також одразу видно чи буде "турбо" режим одразу використаний при ввімкненні фену. Стосовно дизайну - прекрасним рішенням було зробити поверхню матовою, виглядає чудово, навіть після майже двох років використання. Насадки легко ставляться та знімаються, цей процес не викликає питань чи зайвих зусиль. Одну насадку, на жаль, десь загубили, тому лишилася лиш "ThermoProtect", по факту використовуємо завжди з нею (один з плюсів її використання - волосся не так сильно втрачає свою форму, як за відсутності цієї насадки). - Матова текстура і колір;
- 2 чудові і корисні насадки у комплекті; - інтуїтивний перехід у потужніший режим; - можливість сушити волосся не лише гарячим, а й охолодженим повітрям; - чудово сидить в руці, рука не втомлюється тримати його над головою. - не зовсім зручний якщо брати у дорогу, займає місце (краще розглянути для такого компактніший варіант). Валерій Фаткулін: пользуюсь Philips 3000 Series BHD340 более года |
Чудовий фен для домашнього користування. З його допомогою - дуже швидко збираюся зранку на роботу) Дуже велика потужність
Турбо-режим Швидко розігрівається Не палить волосся Декілька насадок Легко чиститься Великий розмір
Лише для домашнього користування Ruslan ShiZ: пользуюсь Philips 3000 Series BHD351/10 более года |
Хорошая фирма. Уже шесть лет дома модель 8230 и работает отлично. Но вот заломался кабель и решил купить новую модель 350 с такой же мощностью 2100 ватт. Дизайн отличный, новые насадки. Размер средний. Удобно держать в руке. Кнопка переключения скоростей тугая и неудобная. пользуюсь Philips 3000 Series BHD350 менее месяца |
Модификации Philips 3000 Series BHD340
Цены на Philips 3000 Series BHD340 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHD351/10 | от 1 024 грн. | 6 предложений | ||
Philips 3000 Series BHD341 | от 750 грн. | 47 предложений | ||
Philips 3000 Series BHD342 | от 878 грн. | 37 предложений | ||
Philips 3000 Series BHD360 | от 1 314 грн. | 45 предложений | ||
Philips 3000 Series BHD340 | от 871 грн. | 44 предложения | ||
Philips 3000 Series BHD351/30 | от 1 126 грн. | 25 предложений | ||
Philips 3000 Series BHD350 | от 815 грн. | 47 предложений |