Телевізор Philips 55PUS7809
Товар застарів
Зовні цей телевізор виділяється як високою роздільною здатністю екрану — UltraHD — так і наявністю підсвічування Ambilight. Сам екран досить великий — 55", він має можливість відтворювати 3D, в т. ч. в режимі конвертації 2D, а окуляри для перегляду (4 пари) постачаються в комплекті. П'ять тюнерів дають змогу телевізора Philips 55PUS7809 приймати всі види цифрового мовлення, а робота з USB-носіями включає не тільки виконання, але і запис з ефіру. З дротяних інтерфейсів варто відзначити 4 порти HDMI, з бездротових — Wi-Fi з Miracast. Функції Smart TV представлені HbbTV і набором різних сервісів, що включає навіть Dropbox.
в списокмої списки
Philips 55PUS7809
Екран:55 ", 3840x2160 пікс.
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Всі характеристики
Характеристики 55PUS7809
Колір
Розмір діагоналі55 "
Операційна системаSmart TV (власна система)
Дисплей
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність3840x2160 пікс. / Ultra HD /
Яскравість450 кд/м²
Мультимедіа
Потужність звуку25 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Miracast
Роз'єми
HDMI4 шт.
ВходиUSB-A
LAN
компонентний
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 400x400 мм
Споживана потужність86 Вт / 0.3 Вт в режимі очікування /