Телевізор Philips 32PFS6908
Philips 32PFS6908
Екран:32 ", 1920x1080 пікс., 50/60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
ТБ поставляється з популярними встановленими сервісами для перегляду фільмів і телепередач в режимі онлайн, голосовими помічниками Google Assistant і Amazon Alexa, «всеїдним» цифровим тюнером з підтримкою мовних стандартів DVB-T2, DVB-C, DVB-S/S2. У полку підключень моделі важливо виділити тріо HDMI-роз'ємів та два порти USB. Підсистема динаміків телевізора складається з двох широкосмугових спікерів по 10 Вт із Dolby Atmos. Найкраще потенціал ТБ розкривається при підвішуванні на стіну за допомогою кронштейна VESA 100х100 мм (докуповується окремо).
Всі характеристики
Характеристики 32PFS6908
Основне
Розмір діагоналі32 "
Операційна системаSmart TV (власна система)
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1920x1080 пікс.
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Мультимедіа
Потужність звуку12 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi 4 (802.11n)
Miracast
керування голосом
Amazon Alexa
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Габарити (ШхВхГ)728x451x177 мм / з підставкою /
Габарити без підставки (ШхВхГ)728x433x87 мм
Вага4.6 кг / з підставкою /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 32PFS6908
Телевізор Philips 32PFS6908/12
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
LCD телевізор (LED) Philips 32PFS6908/12
Ujin.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
Телевізор Philips 32PFS6908/12
Телевізор Philips 32PFS6908/12 поєднує 32" Full HD (1920×1080) екран з LED-підсвіткою та трьохстороннім Ambilight для більшої глибини зображення; підтримує HDR10 і HLG, матриця Direct LED, частота до 60 Гц. Вбудований Philips Smart TV дає доступ до популярних додатків (YouTube, браузер), підтримку голосового асистента Google та мережеві підключення... щеWi‑Fi і Ethernet. Для підключення зовнішніх пристроїв є 3 HDMI, 2 USB, цифровий оптичний