Телевізор Philips 55OLED718 55 "
Відео 1Фото 3 |
Купити Philips 55OLED718 55 "
Усі ціни 51 →Телевізор Philips 55OLED718/12 | 48 438 грн. |
Телевізор Philips 55OLED718/12 | 59 999 грн. |
Телевiзор Philips 55OLED718/12 | 59 999 грн. |
Philips 55OLED718/12 офіційна гарантія | 48 299 грн. |
Телевізор Philips 55OLED718/12 | 50 544 грн. |
ТБ Philips 55OLED718 — задоволення не з дешевих. Втім, моделі точно є чим залучити аудиторію користувача, будь то любителі фільмів кінематографічної якості, адепти перегляду традиційних телепередач або затяті консольні геймери.
Фонове підсвічування Ambilight
Найжирніший плюс у скарбничці позитивних якостей телевізора – це OLED-екран з неймовірною глибиною відображення чорного кольору, соковитою та реалістичною перенесенням кольорів. Контент на дисплеї ТБ транслюється в максимальній роздільній здатності 3840х2160 пікселів з кадровою частотою до 120 к/с. При цьому підтримуються формати HDR10+ та Dolby Vision. Вивести зображення за рамки екрану покликане інтелектуальне фонове підсвічування Ambilight, яке складається з кольорових світлодіодів на задній панелі корпусу телевізора. Система Ambilight фарбує стіну за ТБ в ті тони, які переважають у відповідній зоні OLED-панелі.
Зручна смарт-система від Google
Philips 55OLED718 обзавівся зручною та функціональною системою Google TV. Фактично вона є оболонкою поверх традиційного Android TV з розширеними можливостями в плані рекомендацій щодо підбору контенту на основі глядацьких уподобань. Клієнти сервісів потокового мовлення та будь-які сумісні Android-програми можна встановлювати в пам'ять ТБ із вбудованого магазину Google Play Market. Також важливими атрибутами смарт-системи є голосовий помічник Google Assistant та вбудований Chromecast.
Повне занурення у геймплей
Звукову сцену телевізора розкриває квартет 10-ватних динаміків з Dolby Atmos та DTS:X. А разом із саундбаром, який підтримує DTS Play-Fi, користувач має право розгорнути домашню бездротову аудіосистему для повного занурення в кінематограф або ігри. Геймплей на екрані телевізора викликає винятково найяскравіші емоції - через порти HDMI 2.1 є можливість транслювати відео в 4К при 120 к/с. Низьку затримку забезпечує технологія ALLM, а змінну частоту оновлення екрана — системи VRR, AMD FreeSync Premium і NVIDIA G-Sync. Повне занурення у віртуальні ігрові світи з приставок на зразок Sony PlayStation 5 або Microsoft Xbox Series X буде гарантовано.
Модификації Philips 55OLED718
Ціни на Philips 55OLED718 |
---|---|---|---|---|
Philips 48OLED718 48 " | від 38 770 грн. | 52 пропозиції | ||
Philips 55OLED718 55 " | від 42 750 грн. | 52 пропозиції | ||
Philips 65OLED718 65 " | від 51 090 грн. | 53 пропозиції |