Телевізор Philips 32PHS6808 32 "
Фото 3 |
Philips 32PHS6808 32 "
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Philips 32PHS6808 32 "
Усі ціни 50 →Телевизор Philips 32PHS6808/12 | 9 499 грн. |
Телевізор Philips 32PHS6808/12 | 8 862 грн. |
Телевізор Philips 32PHS6808/12 | 9 999 грн. |
Philips 32PHS6808/12 офіційна гарантія | 8 949 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Philips 32PHS6808
Ціни на Philips 32PHS6808 |
---|---|---|---|---|
Philips 24PHS6808 24 " | від 8 370 грн. | 5 пропозицій | ||
Philips 32PHS6808 32 " | від 7 887 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →