Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Pirelli

Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 2 285/35 R23 107W

Фото - Шини Pirelli Scorpion Winter 2 285/35 R23 107W
Відео 8Фото 3
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 2 285/35 R23 107W
285/35 R23
107
W
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
285 мм
Профіль
35 %
Посадковий діаметр
23 "
Індекс навантаження
107
Індекс швидкості
W
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
pirelli.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.

Купити Pirelli Scorpion Winter 2 285/35 R23 107W

Усі ціни 15 →

Pirelli Scorpion Winter 2 285/35 R23 107W XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
38 593 грн.

Pirelli Scorpion Winter 2 (285/35R23 107W XL) Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка. Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
38 766 грн.

Шина Pirelli Scorpion Winter 2 285/35 R23 107W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
37 043 грн.

Зимова шина PIRELLI Scorpion Winter 2 285/35R23 107W XL

Диаметр шины: 23" * Индекс нагрузки шины: 107/975 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 35 * Сезонность шин: Зимние шин... щеы * Ширина шини: 285 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 285/35R23 * Класс шины: A (Премиум) * Тип протектора: Направленный * Додаткові маркування: XL *
Autotema.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
39 163 грн.

Зимние шины Pirelli Scorpion Winter 2 285/35 R23 107W XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
37 045 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Pirelli Scorpion Winter 2 285/35 R23 107W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Pirelli Scorpion Winter 2 285/35 R23 107W

Ціни на Pirelli Scorpion Winter 2 285/35 R23 107W
Pirelli Scorpion Winter 2 285/35 R23 107W від 33 582 грн.15 пропозицій
Відеоогляди