Дождеватель Presto-Ps 7713
Фото 11 |
Presto-Ps 7713 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Presto-Ps.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Presto-Ps 7713
Дощувач висувний PRESTO-PS секторний 4,3-4,9м (7713) | 210 грн. |
Дощуватель Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7713) | 210 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7713) | 229 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7713) | 208 грн. |
Дощувач 25 - 360° з якісного ПВХ Presto-PS зрошувач висувний для побудови | 925 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →