Зрошувач Presto-Ps 2942
Фото 9 |
Presto-Ps 2942 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 2942
Зрошувач вібруючий Presto-PS Куб 5 діаметр до 12 м 113 м 0,5 м/год | 226 грн. |
Дощуватель Presto-PS статичний Куб 5 (2942) | 220 грн. |
Дощувач Presto-PS статичний Куб 5 (2942) | 241 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →