Зрошувач Presto-Ps 8108
Presto-Ps 8108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 8108
Усі ціни 7 →Дощуватель Presto-PS зрошувач багатофункціональний Грибок (8108G) | 83 грн. |
Дощувач PRESTO-PS на 5 режимів "Гриб" (8108) | 66 грн. |
Дощуватель Presto-PS зрошувач багатофункціональний Грибок (8108) | 110 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач багатофункціональний Грибок (8108G) | 79 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач багатофункціональний Грибок (8108) | 79 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач багатофункціональний Гриб (8108) | 82 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач багатофункціональний Гриб (8108G) | 82 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →